نکاتی که حتما بایستی در مورد فیلترهای تصفیه آب بدانید

خريدار بايستي قبل از نصب هر نوع فيلتري بر روي دستگاه خود ، مشخص نمايد هدف از تعويض فيلتر، کاهش آلودگي مي باشد يا حذف املاح اضافي. و بعد از مشخص نمودن اين موضوع، بايستي فيلتر يا فيلترهاي مناسب را انتخاب نمايد. و براي اين كار بايستي با افراد متخصص مشورت نمايد و نبايستي تحت‌تاثير تبليغات فروشندگان و توليد کنندگان ( غير مجاز ) قرار گيرد.
2. خريدار بايستي بداند نياز است تا گاهي به علت آلودگي آب، فيلترهاي تصفيه را زودتر از زمانشان تعويض نمايد وگرنه بايستي با توجه به رنگ، بو و طعم آب اقدام به تعويض فيلتر نمايد.
3. بهترين فيلترهايي که ميشود توصيه کرد براي تصفيه آب، فيلترهاي تفاضل درجه جنبشي يا KDF مي باشند که متاسفانه در کشور عزيزمان به دليل گران بودن ، اين نوع فيلترها مورد استفاده مشتريان قرار نميگيرد.
4. خريداران باستي در هنگام خريد به خدمات پس از فروشي كه توليدكنندگان فيلترهاي تصفيه براي آنان در نظر گرفته اند توجه لازم را داشته باشند به دليل آنکه شرايط نگهداري و تعويض فيلترهاي تصفيه هم بايستي به وسيله توليد کنندگان و فروشندگان پيگيري شود .
( فيلترها بطور مستقيم با سلامت اشخاص سروکار دارند )
آيا تعداد بيشتر فيلترهاي دستگاههاي تصفيه آب به معناي تصفيه بهتر آب آشاميدني مي باشد:

آيا تعداد بيشتر فيلترهاي دستگاههاي تصفيه آب به معناي تصفيه بهتر آب آشاميدني مي باشد:
تعداد فيلترهاي بيشتر دستگاه تصفيه آب به معناي تصفيه آب بهتر نمي باشد. بلکه ملاک کيفيت آب تصفيه شده در دستگاه تصفيه به نوع فيلترها و تکنولوژي به کار رفته در دستگاههاي تصفيه آب مي باشد . پس در هنگام خريد توجه خريدار قبل از اينکه فقط به تعداد فيلترهاي تصفيه آب توجه داشته باشد ،بايستي در ابتدا به تکنولوژي به کار رفته در مراحل تصفيه آب دقت نمايد.
برخي از فروشندگان ناآگاه دستگاههاي تصفيه آب با تبليغات نادرست دستگاههاي خود ، تعداد بيشتر فيلترها را نشانه برتري و کيفيت بالاي تصفيه آب آشاميدني دستگاههاي خود مطرح مي کنند. در صورتيکه نه تنها اينگونه نمي باشد بلکه گاهي وجود تعداد مراحل بيشتر فيلتر دستگاههاي تصفيه آب مي تواند غير ضروري و هزينه بر باشد. 

از فيلتر هاي عرضه شده شرکت ديجي پاکاب ديدن کنيد.