اشیای سنگین!!!!

اگر شما هم جزء آن دسته از افراد هستید که با بلند کردن اشیاء سنگین مشکل دارید، محققان دستگاه هوشمندی موسوم به MyLifter ساخته‌اند که به شما امکان می‌دهد از طریق ابزار نصب شده روی گوشی هوشمند،‌ اشیاء سنگین را به راحتی بکند کرده و جابه‌جا کنید.

این ابزار پس از نصب شده روی سیستم قابل‌حمل شما با سیستم‌عامل iOS از طریق فناوری ارتباطی بلوتوث به دستگاه مربوطه متصل می‌شود. شما در این ابزار کلیدهای کنترلی ساده برای بالا و پایین بردن شیء مورد نظر را در اختیار دارید و همچنین یک کلید ویژه وجود دارد که به کمک آن می‌توانید شیء را پس از بلند کردن در هر حالتی نگه دارید.

قیمت هر دستگاه MyLifter به همراه ابزار مربوطه آن 75 دلار اعلام شده است و به گفته شرکت سازنده،‌ هر دستگاه می‌تواند در آن واحد حدود 25 کیلوگرم بار را از زمین بلند کند. البته شما می‌توانید با افزودن دستگیره‌های جدید به دستگاه توان آن را برای بلند کردن اشیا از روی زمین افزایش دهید. 

لازم به ذکر است که دستگاه MyLifter از طریق فناوری ارتباطی بلوتوث به گوشی هوشمند متصل می‌شود. بر این اساس شما می‌توانید برنامه مربوط به آن را روی دو یا چند گوشی نصب کنید و به کمک آن کارهای خانه را انجام دهید.

البته باید توجه داشته باشید که اگر گوشی هوشمند سازگار با این محصول را ندارید بازهم جای نگرانی نیست. چون شرکت سازنده یک دستگاه کنترل از راه دور در اختیار شما می‌گذارد که به کمک آن می‌توانید تمام قابلیت‌های یاد شده را در اختیار بگیرید.